Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O společnosti

O společnosti

Společnost CEPHA s.r.o. – Centrum pro farmakologii a analytiku – je poskytovatel zdravotních služeb zabývající se klinickým hodnocením humánních léčiv.

Společnost byla založena v roce 1992 v Plzni skupinou lékařů a odborníků v souvisejících disciplínách (analytická chemie, statistika, farmakokinetika) s bohatými zkušenostmi a praxí v tomto multidisciplinárním oboru. Dnes firma disponuje vlastní klinickou jednotkou s 42 lůžky a bioanalytickou laboratoří vybavenou nejmodernějšími analytickými přístroji.

CEPHA s.r.o. poskytuje zázemí klinického výzkumu farmaceutickým firmám z celého světa stejně jako obdobné špičkové výzkumné organizace ve vyspělých zemích. Během doby svého působení navázala úspěšnou spolupráci s předními světovými výrobci léčiv a úspěšně provedla více než 500 klinických hodnocení nejrůznějších typů a léčivých přípravků.

Společnost CEPHA svojí činností přispívá nejen k vývoji nových léčivých přípravků, ale současně vytváří podmínky našim pracovníkům stát se odborníky na špičkové úrovni v oblasti, která stále patří mezi nejrychleji se rozvíjející vědní a průmyslové obory.